pere & beebiootus

Üks suur osa täiskasvanueast on oma pere loomine ja koos oma tibudega kasvamine - ühtlasi see on ka aeg, mis kipub just vanemate jaoks täiesti mööda lendama. Seega oluline on võtta aeg-ajalt hetk maha ning jäädvustada neid elu olulisi etappe.


Beebiootuse pildistamine on minu jaoks niivõrd eriline, kuna sel hetkel, kui te leiate oma tee minu juurde, siis ma olen osa teie elust - sessioonil tehtud pilte ei jää mitte ainult teie ise aastateks imetlema, vaid hiljem tulevikus imetlevad neid pilte ka need samad tibud, kes sel hetkel alles emme kõhus küpsevad. Need on pildid, mis tihtipeale riputatakse koju seintele ning lisatakse oma perealbumisse.


Ja perega koos pildistama tulek on mälestused nii teile kui ka teie lastele. Minu arust saab kõige vahvamad pildid just siis, kui lastel lastakse olla lapsed ehk siis mitte nii väga poseerida, vaid tabada just teie pere dünaamikat ning mängulisust. Ja kui sa mõtled, et millal oleks parim aeg pildistama tulla, siis see on just praegu!


Minu juurde on tulnud kliendid et ütlesid, et tegid kogu perega viimati koos pilte 5-10 a tagasi ja et tahaks rohkem, aga aeg on lihtsalt nii kiirelt möödunud, et pole jõudnud või nad ei tundnud, et nad tahaks pildil olla, sest polnud veel mõnest kilost lahti saanud. Kuid reaalsus on see, et lapsed kasvavad väga kiirelt ikkagi suureks ja perega pildistama tulek pole tuleviku mõttes oluline ainult teie jaoks, vaid ka teie laste.