Buduaarifotograafia

fotograaf tallinnas, fotograaf eestis, eesti fotograafid, greete rätsep, budaarifotograaf
Buduaarifotograaf Tallinnas

Buduaari kogemus

Millal sa viimati tundsid end oma nahas hästi? Millal sul oli hetk ainult iseenda jaoks? Millal sa viimati vaatasid endast tehtud pilte ja sind hämmastas sinu välimus?

Minu eesmärgiks on pakkuda sulle imelist kogemust ning näidata sulle kui imeline sa oled nii seest kui ka väljast.

vaata galeriid
fotograaf tallinnas, fotograaf eestis, Greete Rätsep, fotograaf viljandis, pulmafotograaf, buduaari fotograaf

Kingitus iseendale kogu eluks.


Buduaarisessioon annab võimaluse ennast veel paremini tundma õppida ning annab ühe korraliku enesekindluse boost'i. Ja kunagi ei ole selleks valet aega, kuna naistena suudame alati leida mingeid "probleeme" enda juures ning selle käigus unustame ära, kui imeline on see keha ka just praegu. Unustame ära, kuidas seda tuleks hinnata ja armastada. Lisaks on see aeg hellitada iseennast - see on võimalus lasta teha endale imeilus jumestus ja soeng, tulla buduaarsessioonile ning miks mitte pärast sessiooni kasutada ära seda võimalust teha ka väike kohtinguõhtu oma armsamaga!

Ma aitan Sind läbi kogu protsessi, kuni pisemate detailideni välja ning sessiooni võime teha täpselt sellise, nagu Sa soovid - peamine on see, et Sa tunneksid ennast sessiooni vältel mugavalt ning enesekindlalt. Sessiooni saab teostada erinevates lokatsioonides - rentida hotellituba või mõni armas airbnb korter, fotostuudio, sinu enda kodu ning soojemate ilmade korral ka looduses.


Nb! Soovi korral teostan ka paaribuduaari, kui tahad natuke kuumemaid kaadreid oma kallimaga!


Põhjused, miks tulla buduaarisessioonile:

  • Ainulaadne kingitus
  • Erilise verstaposti tähistamiseks
  • Enesehinnangu tõstmiseks
  • Taasavastada enda naiselikkus
  • Kunstiteosed, mis seinale riputada!


"Need pildid on lihtsalt imelised! Ma ei suuda siit välja valida oma lemmikut, sest kõik on nii head! Sa teed nii imelist tööd ikka ja sinuga on alati mugav pildistada."

—Lisbet N.

fotograaf tallinnas, fotograaf eestis, Greete Rätsep, fotograaf viljandis, pulmafotograaf, buduaari fotograaf
fotograaf tallinnas, fotograaf eestis, Greete Rätsep, fotograaf viljandis, pulmafotograaf, buduaari fotograaf
fotograaf tallinnas, fotograaf eestis, Greete Rätsep, fotograaf viljandis, pulmafotograaf, buduaari fotograaf
FAQ

Mis siis kui mul pole buduaari jaoks ideaalset keha?

Iga keha on kunstiteos ja ainulaadne just omal moel. Minu kliendid ei ole modellid, mis tähendab, et nad on loomulikud naised, just nagu sina. Õige poseerimise kaudu tõstame esile kõik sinu parimad nurgad, et rõhutada sinu ilu.

Kas sa saad mind photoshoppida?

Buduaari pildistamise kogemus on eelkõige selleks, et sa tunneks ennast enda kehas hästi ning aksepteeriksid seda sellisena nagu see on. Ma küll eemaldan ajutisi iluvigu nagu nt sinikad, kriimustused ja punnid, kuid ma ei muuda miskit muud su keha juures - ehk ei, ma ei photoshopi kedagi peenemaks jms.

Mis siis kui ma ei oska kaamera ees olla ja tunnen ennast häbelikult?

Tõsiasi on see, et pea kõik inimesed tunnevad ennast kaamera ees kohmetult - isegi mina. Selleks, et tunda ennast mugavamalt, paneme muusika mängima ning loome õige õhkkonna sessiooniks ning juba üsna pea unustad sa oma hirmud ära ning saad kogemust täie sajaga nautida.

Mida ma peaks kandma?

Eelkõige seda, milles sa tunned ennast kõige enesekindlamalt. Minu soovituseks on kaasa võtta oma lemmik pesukomplekt, hommikumantel, oma kallima lemmik pusa või t-särk ning muud esemeid, mis panevad sind hästi tundma. Kui sa tunned, et täiesti pesus poseerimine pole sulle, siis võid võtta kaasa nt oma kõige seksikama kleidi, milles sa tunned ennast hästi.