Minu lugu


Esiteks, mul on siiralt hea meel, et sa oled siia sattunud.


Selleks, et pildistama minnes oleks mõnusam, siis teeme ka juba tutvust: Hei, mina olen Greete! Olen 23-aastane Viljandist pärit neiu, kes leidis juba noorena oma kire fotograafia vastu. Ja alates 2023. aasta märtsist tegin otsuse töötada 100% vabakutselise fotograafina. Lisaks fotograafiale meeldib mulle väga päikselised ja soojad ilmad, jalutuskäigud looduses, raamatute lugemine, maalimine ja oi kui palju asju veel.


Minu stiiliks ei ole üleliia poseeritud ja otse kaamerasse vaatavad kaadrid, vaid hoopis võid oodata väga palju lähedust oma kallite inimestega ehk saate palju kallistada, musitada ning nautida hetkes olemist.


Ma teen oma tööd suure kire ja pühendumisega, et jäädvustada iga oma armsa kliendi lugu just teile erilisel viisil. Minu eesmärgiks on teile hiljem üle anda galerii, mida vaatate imetluse ja armastusega. Seega las ma näitan Sulle, kui kaunis sa oled!


Tegutsen peamiselt Tallinnas ja Viljandis, kuid kuna eesti on piisavalt väike, siis olen nõus pakkima oma kaamera kotti ning hoopis Sulle külla tulema. Hetkel keskendun enamasti paarisessioonidele, buduaari ja pulmade jäädvustamisele, kuid olen avatud ka teistele huvitavatele pakkumistele!


Foto: Gerda Koort

@greeteratsep