Pulmad

Alustuseks, palju palju õnne Teile! Kui Te olete siia sattunud, siis see ilmselt tähendab, et Teil on käsil oma tähtsa päeva planeerimine ning otsite just endale sobivat fotograafi oma päeva jäädvustama.


Pulmapäev on tähistamaks pühendumist oma partnerile kogu eluks. Üks Sinu elu kõige olulisem hetk. Ja minu arust on see nii ilus, haavatav ning väärt jäädvustamist, kuna need on pildid, mida hindate kogu elu. Need on mälestused teile endale ning ka teie lähedastele. Mälestused, emotsioonid ning erilised hetked, mis on talletatud pildile.


Pildistamisel väärtustan ma ehedate emotsioonide ja eriliste momentide jäädvustamist ning see kajastub ka minu töös - peale pulmapäeva valmib galerii, mis pakub teile palju armsaid ja intiimseid momente koos oma lähedastega. Enne erilist päeva investeerin aega, et õppida teid tundma ning teada, mis on just need asjad, mida te oma partneriga hindate ja väärtustate, et need kajastuksid ka teie galeriis ning saaksite endale piltide näol mälestused, mis panevad ka aastate pärast südame uuesti natuke kiiremini põksuma. Just nagu oleksite uuesti selles hetkes tagasi.

Minu ülesanne on pidevalt jälgida, mis toimub ümberringi, mida te ise ei pruugi märgatagi, ning tabada need erilised hetked pildile. Nii õnnepisarad, naer kui ka kogu tants ja möll lähedastega. Minu eesmärgiks on, et tunneksite ennast mugavalt ja vabalt kaamera ees, kuna pulmapäev on ju just teie armastuse loole pühendatud päev.


Vastavalt teie soovile saame päeva jäädvustada alates mõnest tunnist kuni terve pulmapäeva lõpuni.

Rohkem detaile pakutavate pakettide kohta ja hinnakirja leiab siit!


Kui aga pakutavad paketid pole 100% see, mida sa sooviksid, siis anna mulle teada ning saame välja mõelda just teile sobiva personaalse paketi ning hinnapakkumise, et jäädvustada teie päev sellisena, nagu olete endale ette kujutanud.

pulmafotograaf, Greete Rätsep, fotograaf eestis, fotograaf tallinnas, fotograaf viljandis
Pulmafotograafia

Täispikk pulmagalerii

vaata galeriid

TAGASISIDE PRUUTPAARIDELT


"Absoluutselt super pildid!!! Nii meeletult ilusad ja lummavad ja samas ka nii lahedad emotsioonid on peale püütud! Juba olin mõned hetked ära unustanud ning nüüd sain rahulikult uuesti nautida selle päeva ilu. Kuid kõige suurepärasemad olid just need emotsioonid - nii meie endi nägudel kui ka külalistel! Nii noortel kui vanadel, lihtsalt vapustav! Ma ei suuda sind piisavalt kiita ja tänada imelise töö eest! Suur-suur aitäh! Need pildid saavad meie kodu kaunistama veel väga mitmeks järgmiseks aastakümneks!"


"Jõudsime rahulikult pildid läbi vaadata ka nüüd. Ja no tõesti ilusad ja oleme väga rahul. Nii piltide kui ka pildistamise kogemusega!"


"Tahtsin sind veel omaltpoolt ka veelkord tänada absoluutselt imelise ja suurepärase töö eest! Oskasid kõigiga väga avatult ja positiivselt ringi käia ja kõik tundsid end kaamera ees vabalt, sh ka meie. Suur aitäh!"


"Suur, suur aitäh Sulle meie päeva jäädvustamast! Paneme need pildid uhkusega oma albumisse!"


"Issand suured tänud sulle! Pisarad tulid silma vaadates kui võrratut tööd sa tegid!"


"Ma ütlen ausalt, et Sa ületasid mu ootused! Pildid on nii kaunid, tabasid ehtsad emotsioonid ja nii ilusad hetked jäädvustatud meile oma erilisest päevast. Tundsin ennast sel päeval kui tõeline printsess. Vaatamata tuulele ja kõrgetele kontsadele tundsime mõlemad end mugavalt ja väga hästi su kaamera ees, mis on meeletult oluline! Sina ise oled nii rõõmus ja professionaalne, seega kindlasti tuleme uuesti. Aitäh armas Greete, et olid osa meie pulmapäevast ning nii imelised fotod jäädvustasid sellest!"


pulmafotograaf tallinnas, fotograaf tallinnas, fotograaf eestis, eesti fotograafid, greete rätsep, pulmafotograaf

"Just selliseid intiimseid ja armsaid kaadreid tahaks iga pruut oma pulmapäevast alatiseks mällu talletada!"

—SANDRA & ALEKSANDER